Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Ahoz előbb küldjél nekem valami széééépet! :)))))  
2006-09-06 23:14:53
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: James Grow: fateer most töltöm a mixet, remélem nem csalódok... :D hamarosan rólam is info a főoldalon remélhetőleg...  
2006-09-06 23:00:53
  Feladó: partygirl  
  Üzenet: Már csak 4 nap a RANCH-ig!!!:)))))  
2006-09-06 15:53:02
  Feladó: zahi  
  Üzenet: lesz mayday oktoberbe de lengyelorszagba!!!!!!!!!!a felhozatal nem rossz.  
2006-09-06 02:30:09
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Köszi szépen mindenkinek a jókívánságokat! :)  
2006-09-06 01:18:59
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Happy névnapot a két Viktornak!  
2006-09-05 23:50:32
  Feladó: happy  
  Üzenet: Boldog Névnapot Brian:)  
2006-09-05 22:01:37
  Feladó: Topa  
  Üzenet: Viktor ISten éltessen sokáig!!!!  
2006-09-05 21:20:50
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Csákó: szar forrásod lehet... :D  
2006-09-05 16:08:54
  Feladó: Csákó  
  Üzenet: Igen lesz 2 mayday biztos forrás  
2006-09-05 15:26:36
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: 2006ban már nem lesz  
2006-09-04 20:40:40
  Feladó: slapaj  
  Üzenet: most akkor ebben az évben lesz két mayday vagy nem??aki tudja irjon  
2006-09-04 20:00:46
  Feladó: kolbász  
  Üzenet: medgyesbodzáson finom a kolbász  
2006-09-04 19:18:41
  Feladó: joe  
  Üzenet: állítólag jövőre lesznek komolyabb bulik is. Anthony p matthew dekay,ha igaz egyáltalán. jó lenne.  
2006-09-04 11:23:48
  Feladó: Laca  
  Üzenet: Hát, szerintem a Babylonnak nem kéne ezt a stílust erőltetnie...  
2006-09-04 11:01:12
  Feladó: joe  
  Üzenet: Inkább babylon:sterbinszky,tommyboy budai szeptember 16.-án. jobb buli lesz mint az eldoba. szerbeket kéne hívni ők jól zenélnek,szar a szevezés az egész eldoba. OVI BULI!  
2006-09-03 06:22:44
  Feladó: joe  
  Üzenet: Igényes zenét toll,az biztos.régen kedvencem volt liebing-gel+baley-vel. sárándon szinte az összes felépésüket halottam.  
2006-09-03 06:19:15
  Feladó: joe  
  Üzenet: Nem értem miért hívták meg flipét,mivel a 2005-ös bulit keményen elbaszta a stílusával.senki sem bulizott+ szinte senkinek sem tetszett.Szeka is mondta,hogy többet nem hívják le.  
2006-09-03 06:16:33
  Feladó: norm  
  Üzenet: gabe: butus vagy, felipe elég kevés elektrot tolt...  
2006-09-02 19:48:13
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: milyen hang? tomeg? :D ha nem vettek fel, nyilvan nehezen adjak ki. ha igen, akkor meg vagy vigyaznak ra, vagy MAJD valamikor kikerul...  
2006-09-02 14:42:41
  Feladó: gabe  
  Üzenet: vki!!! hanganyag kellene a bónuszról, fontos!!! hol lehet találni  
2006-09-02 14:15:18
  Feladó: gabe  
  Üzenet: ja kicsit elvagyok tévedve, nem 9.én lesz felipe :S akkor viszont 9.e eldorádo  
2006-09-02 13:59:23
  Feladó: gabe  
  Üzenet: aki volt a bónuszon az sztem a ranch-ra megy, Felipe nem volt nagy szám, full elektro, nekem nem jött be  
2006-09-02 13:58:02
  Feladó: Party:  
  Üzenet: Szerintetek 9.-én Eldo vagy Ranch lesz a jobb?  
2006-09-02 13:51:14
  Feladó: gabe  
  Üzenet: Honnan lehet letölteni parádé bónuszos videókat???  
2006-09-02 13:39:42
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010382 másodperc alatt jött létre