Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: szeka  
  Üzenet: Sziasztok! Azzal,hogy elérhetővé tettük csak nektek akartunk sziveskedni,nem a reklám volt a cél!  
2006-03-01 10:48:17
  Feladó: aTeSz  
  Üzenet: to Exit : Légyszives keress meg e-mailban a HUB-bal kapcsolatban : dj.atesz@partyscan.net  
2006-03-01 08:13:24
  Feladó: ilovetechno  
  Üzenet: Rossz hír arcok!!!Elmarad a márciusi Rush party a Home-ban mert imádott dj-nk megbetegedett!!!:-(((  
2006-02-28 20:08:21
  Feladó: ffffffffffff  
  Üzenet: elég gyengék a zenék ezt atomixel is megtudja bárki csinálni(nagy dj-k).  
2006-02-28 18:48:30
  Feladó: speedes  
  Üzenet: Partyscan link a www.techerik.ratesz.hu oldalán is megy a reklám jeje  
2006-02-28 18:45:36
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Lool...Techno Fan: Először is ezt a nevet más is használja, egy kedves ismerősöm, mind1...Másodszor pedig nézz utána mit jelent a bootleg!!!  
2006-02-28 17:09:57
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Nem is célunk kiadni! Viszont annyira jól sikerültek (bulik visszajelzései alapján), hogy sokak kérésére elérhetővé tettük a PartyScan segítségével mindenki számára! Egyéb kérdés?  
2006-02-28 16:35:53
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Akár megkérdezheted James Grow-t, vagy TomKaos-t! Tehát nem titkoljuk ezt a dolgot! Kizárólag saját játszási célra raktuk össze őket!  
2006-02-28 16:33:16
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Techno fan: Ez így van! Tényleg nem saját alapból dolgoztunk, de ezt nem is hangoztatjuk! Az ismerőseink (főként DJ-k) mindegyike tudja hogy milyen alapokra került a zene!  
2006-02-28 16:31:55
  Feladó: bszy  
  Üzenet: a lényeg hogy nem unalmas a stone...:O:D  
2006-02-28 15:42:02
  Feladó: szeka  
  Üzenet: Annyira okos vagy! A bootleg pont azt jelenti,hogy két zene van összedolgozva!  
2006-02-28 15:02:07
  Feladó: jozsi a tanyarul  
  Üzenet: Techno fan: lassunk vmit toled is :)  
2006-02-28 13:05:32
  Feladó: Techno fan  
  Üzenet: Ez a 3 új track letöltéseknél nagy kamu!Látom nem tudtok semmit Exit és Szeka!!! Csak lopni tudtok!!! Ha jól hallom, akkor parisio alapú a dr miami. Sziasztok  
2006-02-28 12:26:13
  Feladó: Szerver18  
  Üzenet: Nagyon nagy party volt hétvégén Sárándon!!!  
2006-02-28 07:58:48
  Feladó: Anita  
  Üzenet: Sok boldog szülinapot  
2006-02-27 23:37:47
  Feladó: Sexy csaj  
  Üzenet: Imádom a stone-t szerintem jó 1 a bibi hogy múltkot uncsitesómat nem engéttek be mert 14 volt pedig 1 csomó kis 14 éves van benn  
2006-02-27 23:36:59
  Feladó: kiscsaj16  
  Üzenet: Sziasztok! Nagyon szépen kérlek titeket most március 11.-én gyertek sokan stoneba mert szülinapom lessz meg más is! na köcce nektek:pusza!:-)  
2006-02-27 20:14:45
  Feladó: speedes  
  Üzenet: To nolf kheopsal meg beszélve a dolog.!!!  
2006-02-27 17:55:32
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: valaki nagyon irigykedik ám hej ni!  
2006-02-27 17:33:19
  Feladó: speedes  
  Üzenet: To nolf szeretnék veled beszélni egy fontos dologról köszi szépen!!!msn cimem speedes@chello.hu  
2006-02-27 17:04:41
  Feladó: 1156  
  Üzenet: most büszke vagy magadra mi? krv szép ez a szürke top... az ezüst is szépen csillog zuzika  
2006-02-27 16:25:22
  Feladó: happy  
  Üzenet: To anetti:ez a tali elmaradt:((( To Brian:nem kaptam sms.t To partyscan:aranyosak vagytok,hogy már ilyen gyorsan felkerültek a képek(m47)köcce!  
2006-02-27 14:47:25
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Peter: jo kerdes.... ezt mar en is neztem 8)  
2006-02-27 11:56:06
  Feladó: egy gyerek  
  Üzenet: NoLF fényképezett a DTD-ben?  
2006-02-27 11:51:13
  Feladó: Kürti Péter  
  Üzenet: Hogy a picsába lehet hogy a top 3 kép csomószor stone-os??????????????????????????????????????  
2006-02-27 11:40:05
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.149247 másodperc alatt jött létre