Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Grent
Üzenet:
Jo lenne 1 Partyscan-es Buli!
2006-03-06 00:19:00
Feladó:
Sütike1
Üzenet:
Isteni volt a szombat esti Club Fonó party!!!Ilyen jót még éééletemben nem buliztam!Szeretlek Kicsim, tiszta szívemből!Isteni Veled!!!Alig várom, hogy hazagyere és velem legyél!Hiányzol!!!((G.+K.
2006-03-05 19:42:21
Feladó:
Évi
Üzenet:
TomKaos-t elég könnyű félreismerni...Aki viszont már személyesen is ismeri, az valószínűleg pozitív véleménnyel van róla!
2006-03-05 19:18:01
Feladó:
Évi
Üzenet:
Szerintem meg valakinek fogalomzavara lehet.. Nincs olyan, hogy feltünési zavar.. LOL Van feltünési viszketegség, és viselkedési zavar.. Nem kéne kombinálni.. És Tomit meg ne basztassátok!
2006-03-05 18:37:46
Feladó:
Zitus
Üzenet:
Nagyon jó buli volt az Eldoradoban.
2006-03-05 18:26:52
Feladó:
Viktor
Üzenet:
galeriak kb 1 oran belul
2006-03-05 17:49:03
Feladó:
valaki
Üzenet:
ja. mikor lesznek feltöltve?
2006-03-05 17:39:15
Feladó:
Katam
Üzenet:
Fonós képek mikor lesznek kint?????
2006-03-05 17:31:37
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Akkor most mindenkinek feltűnési zavara van itt, mert ideír??? ez felettébb érdekes nem gondoljátok... bszy: min nevetsz? pfff...
2006-03-05 17:12:23
Feladó:
én a kém
Üzenet:
xxx--igen csináltak!!!!
2006-03-05 15:07:28
Feladó:
Én a kém
Üzenet:
Eldo 4ever
2006-03-05 15:05:58
Feladó:
XXX
Üzenet:
helló. csináltatok tegnap képeket az eldoban?
2006-03-05 13:24:00
Feladó:
r
Üzenet:
joe: talált :o)
2006-03-05 08:16:14
Feladó:
bszy
Üzenet:
joe;):DDDD
2006-03-04 21:32:28
Feladó:
Viktor
Üzenet:
nyugi gyerekek... mint az oviban... ez csak 1 uzenofal, nem verre megy... 8)
2006-03-04 12:50:11
Feladó:
Nita
Üzenet:
Nem tudom mit kell szekálni Tomot szerintem jó arc:)
2006-03-04 11:33:44
Feladó:
joe
Üzenet:
Tom fallos,jobb lenne,ha meghúznád magad,mert uncsi vagy! Neked feltünési zavarod van öcsém?
2006-03-04 11:01:41
Feladó:
aerio
Üzenet:
TomKaos: "Lehet, hogy nagyobb szám, mint Te?? " Te így barátkozol?
2006-03-04 10:49:39
Feladó:
Crackid
Üzenet:
Megnézem magam én is az üzenőfalon
2006-03-04 10:46:15
Feladó:
Viktor
Üzenet:
sracok nyugi, ugyis nekem van a legnagyobb szam itt :) mindjart megeszek mindenkit 8)
2006-03-04 09:59:28
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Nem beszólásnak szántam én sem...De látom, Te most beszóltál nekem, úgyhogy vegyél vissza!!! :D
2006-03-03 20:25:06
Feladó:
aerio
Üzenet:
Tom Kaos: Nem értem mi az okod, hogy beszólj Gcsabinak, ő sem beszólásnak szánta. Légyszíves vegyél vissza!
2006-03-03 19:42:15
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
Gcsabika: és akkor mi van?? Lehet, hogy nagyobb szám, mint Te?? úúúha...
2006-03-03 18:59:37
Feladó:
betty
Üzenet:
szia Évi! Te milyen évy vagy?honnan írsz?
2006-03-03 16:51:17
Feladó:
évy
Üzenet:
pusz mindenkinek!
2006-03-03 12:50:19
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service