Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Destiny
Üzenet:
???????????
2006-03-25 11:47:21
Feladó:
Brian
Üzenet:
Happy: megkaptad meg az sms-em???
2006-03-25 11:26:28
Feladó:
happy
Üzenet:
Brian:akkor meg tessék kevesebbet dolgozni és sokat pihenni!komolyan:)
2006-03-25 09:47:39
Feladó:
Brian
Üzenet:
Voltam, de szerencsémre nincs szervi probléma. A vizsgálati eredmények alapján.
2006-03-25 00:55:45
Feladó:
happy
Üzenet:
To Brian:vágási feri,de ez nem olyan vicces... kár,hogy nem voltál msnen:( voltál kórházban?
2006-03-25 00:13:02
Feladó:
Brian
Üzenet:
Happy: hipertonia, extraszisztólia észlelhető, több kamrai ES. Gondolom Neked ez nem megfejthetetlen. :) Rendesen berezeltettek. :)
2006-03-24 23:35:38
Feladó:
happy
Üzenet:
to Brian:őszintén sajnálom(sejtettem,hogy v.mi nincs rendben)
2006-03-24 19:18:48
Feladó:
Brian
Üzenet:
Happy: képzeld, sajna az ápolós bolondozásunk komoly lett. :((
2006-03-24 18:54:16
Feladó:
happy
Üzenet:
Kecel is
2006-03-24 17:31:51
Feladó:
dead
Üzenet:
kurva jó volt a mayday
2006-03-24 16:32:06
Feladó:
ronika
Üzenet:
üdv neked is!
2006-03-24 13:32:52
Feladó:
And-Rushh
Üzenet:
Üdv mindenkinek!!!
2006-03-24 12:27:12
Feladó:
Exit
Üzenet:
A Pisty nem én voltam! Üdv!
2006-03-24 12:01:49
Feladó:
Pisty
Üzenet:
Ja, ja holnap végre progressive buli az Eldoradoban!!!
2006-03-24 10:32:22
Feladó:
happy
Üzenet:
Kirádiótátok magatakat?:DDD Szép napot mindenkinek!
2006-03-24 09:06:48
Feladó:
józsi a tanyárúl
Üzenet:
jó vagy StoneGIRL ne hagyd abba! Igazad van, jól nyomni az ipart csak a harmadikosoknak és felette lehet!
2006-03-24 01:30:40
Feladó:
NoLF
Üzenet:
Köszönjük hogy minket választottatok! Kellemes hétvégét kívánunk mindenkinek!
2006-03-24 01:29:20
Feladó:
happy
Üzenet:
de nagy a csend az üzenőfalon;-)
2006-03-23 21:49:28
Feladó:
Águs
Üzenet:
Hétvégén Progressive Weekend az Eldoradoban!!!:)
2006-03-23 15:49:46
Feladó:
NoLF
Üzenet:
Ma rendhagyó módon már délután 5:30tól indul a rádió! Exkluzív TRANCE újdonságok. A legújabb mixek! Csak Nektek!
2006-03-23 14:59:13
Feladó:
Exit
Üzenet:
Szombaton Szarvas!!!! Üdv! www.djexit.atw.hu
2006-03-23 14:25:24
Feladó:
Stone-girl
Üzenet:
Nagyon jó,hogy (Niki) 4,12,37-es kép a stoneba nyomja az ipart.. egy éjszaka 3pasi?!Jól nyomod elsős korodban! Puszika Minden Stone-snak
2006-03-23 12:08:51
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
ggggggg: Válaszoltam... :)
2006-03-23 00:05:15
Feladó:
NoLF
Üzenet:
Holnap már délután 5től TRANCE est a legújabb mixekkel!
2006-03-22 23:45:40
Feladó:
rrrrrrr
Üzenet:
ggggg:nem látod,hogy most senk nem ér rá válaszolni?Webradiozunk:DDD
2006-03-22 21:18:52
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service