Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Destiny  
  Üzenet: ???????????  
2006-03-25 11:47:21
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Happy: megkaptad meg az sms-em???  
2006-03-25 11:26:28
  Feladó: happy  
  Üzenet: Brian:akkor meg tessék kevesebbet dolgozni és sokat pihenni!komolyan:)  
2006-03-25 09:47:39
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Voltam, de szerencsémre nincs szervi probléma. A vizsgálati eredmények alapján.  
2006-03-25 00:55:45
  Feladó: happy  
  Üzenet: To Brian:vágási feri,de ez nem olyan vicces... kár,hogy nem voltál msnen:( voltál kórházban?  
2006-03-25 00:13:02
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Happy: hipertonia, extraszisztólia észlelhető, több kamrai ES. Gondolom Neked ez nem megfejthetetlen. :) Rendesen berezeltettek. :)  
2006-03-24 23:35:38
  Feladó: happy  
  Üzenet: to Brian:őszintén sajnálom(sejtettem,hogy v.mi nincs rendben)  
2006-03-24 19:18:48
  Feladó: Brian  
  Üzenet: Happy: képzeld, sajna az ápolós bolondozásunk komoly lett. :((  
2006-03-24 18:54:16
  Feladó: happy  
  Üzenet: Kecel is  
2006-03-24 17:31:51
  Feladó: dead  
  Üzenet: kurva jó volt a mayday  
2006-03-24 16:32:06
  Feladó: ronika  
  Üzenet: üdv neked is!  
2006-03-24 13:32:52
  Feladó: And-Rushh  
  Üzenet: Üdv mindenkinek!!!  
2006-03-24 12:27:12
  Feladó: Exit  
  Üzenet: A Pisty nem én voltam! Üdv!  
2006-03-24 12:01:49
  Feladó: Pisty  
  Üzenet: Ja, ja holnap végre progressive buli az Eldoradoban!!!  
2006-03-24 10:32:22
  Feladó: happy  
  Üzenet: Kirádiótátok magatakat?:DDD Szép napot mindenkinek!  
2006-03-24 09:06:48
  Feladó: józsi a tanyárúl  
  Üzenet: jó vagy StoneGIRL ne hagyd abba! Igazad van, jól nyomni az ipart csak a harmadikosoknak és felette lehet!  
2006-03-24 01:30:40
  Feladó: NoLF  
  Üzenet: Köszönjük hogy minket választottatok! Kellemes hétvégét kívánunk mindenkinek!  
2006-03-24 01:29:20
  Feladó: happy  
  Üzenet: de nagy a csend az üzenőfalon;-)  
2006-03-23 21:49:28
  Feladó: Águs  
  Üzenet: Hétvégén Progressive Weekend az Eldoradoban!!!:)  
2006-03-23 15:49:46
  Feladó: NoLF  
  Üzenet: Ma rendhagyó módon már délután 5:30tól indul a rádió! Exkluzív TRANCE újdonságok. A legújabb mixek! Csak Nektek!  
2006-03-23 14:59:13
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Szombaton Szarvas!!!! Üdv! www.djexit.atw.hu  
2006-03-23 14:25:24
  Feladó: Stone-girl  
  Üzenet: Nagyon jó,hogy (Niki) 4,12,37-es kép a stoneba nyomja az ipart.. egy éjszaka 3pasi?!Jól nyomod elsős korodban! Puszika Minden Stone-snak  
2006-03-23 12:08:51
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: ggggggg: Válaszoltam... :)  
2006-03-23 00:05:15
  Feladó: NoLF  
  Üzenet: Holnap már délután 5től TRANCE est a legújabb mixekkel!  
2006-03-22 23:45:40
  Feladó: rrrrrrr  
  Üzenet: ggggg:nem látod,hogy most senk nem ér rá válaszolni?Webradiozunk:DDD  
2006-03-22 21:18:52
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.148947 másodperc alatt jött létre