Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Joe: Boldog születésnapot!  
2006-07-16 18:54:59
  Feladó: Beus  
  Üzenet: Mikor lesznek már feltöltve a friss bulifotók?????Nem tom miért tart ilyen sokáig a feltöltés!  
2006-07-16 17:30:34
  Feladó: aerio  
  Üzenet: szendo: e-mailben...  
2006-07-16 15:35:04
  Feladó: szendo  
  Üzenet: JOE boldog szülinapot egy fotós kolllega :)  
2006-07-16 15:24:47
  Feladó: szendo  
  Üzenet: szeretnék a fotósak köreiben mejelenni ezt hogyan tehetem meg?  
2006-07-16 15:23:49
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: fiuk lanyok legyszives legalabb alap szinten viselkedjetek kulturaltan. koszonom  
2006-07-16 14:37:48
  Feladó: BÉKÉS  
  Üzenet: JOE PAPA a legjobbb BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!44  
2006-07-16 08:49:10
  Feladó: bYnom  
  Üzenet: 07.22 Electr.-festival!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
2006-07-15 12:39:00
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: ok :)  
2006-07-15 07:54:14
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Viktor Koolon szinte biztos,hogy ott leszek,viszont előtte, meg utána nem hiszem!Szal amikor ő játszik valszeg a pultnál leszek!Vagy DJ,vagy bár!:DÜdv  
2006-07-15 06:00:40
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Exit: keress meg holnap, ha elkerulnelek :)  
2006-07-14 20:56:33
  Feladó: Szandi  
  Üzenet: Holnap Kool az Eldoradoban!!!  
2006-07-14 18:36:34
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Persze mindennemű közlés/felszólítás nélkül törölték az egészet, nem csak az (általuk rosszul megítélt) illegális tartalmat. Hát ez az ATW... Szal aki teheti hagyja ki!!! Gec... egy társaság!!!  
2006-07-14 15:30:17
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Hi! Sajnos a honlapomat a szolgáltató az illegális tartalmak miatt megszüntette. Hmm... Érdekes, mert a saját szerzeményekre nem vonatkozik szerzői jog, illetve a promo mix ugyanez! Persze min  
2006-07-14 15:29:50
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Továbbra is várom a jelentkezőket a technofestivalra...  
2006-07-14 13:22:45
  Feladó: Rita  
  Üzenet: Nem lesz ingyenes most a csajoknak az Eldo...  
2006-07-14 10:24:51
  Feladó: carti  
  Üzenet: most 7végén az eldorban a csajoknak ingyenes 11ig??  
2006-07-14 00:29:45
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Norm : haha :P  
2006-07-13 21:15:19
  Feladó: norm  
  Üzenet: tom k: te se tudod.... :))))))  
2006-07-13 19:46:54
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Kittina: Miért, Te tudod? Szerintem többen tudják hogy miazaz igazi Techno, mint Te...  
2006-07-13 16:21:30
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: itt azt se tudjak mi az a techno...  
2006-07-13 16:01:09
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: to Orosházy electro party: keressen meg msn en, aki szervezi azt a bulit: djdoncus@index.hu , ez a címem.THX,Üdv all  
2006-07-13 14:41:42
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: Norm: Azért azt kihagytad, hogy Tisztelet a kivételnek... :P  
2006-07-12 22:05:52
  Feladó: FLYER:  
  Üzenet: www.technofestival.com  
2006-07-12 21:07:35
  Feladó: norm  
  Üzenet: ronika: ez köszönhető a a roppant igényes és okos békés-megyei "partyközönségnek"  
2006-07-12 19:09:31
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.006880 másodperc alatt jött létre