Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Kittina
Üzenet:
Pflegerin: mondom, nem rolatok volt szo.
2006-07-22 14:54:48
Feladó:
Zoli
Üzenet:
Jó kis buli lesz ma az Eldoradoban! Szatmári!
2006-07-22 08:33:54
Feladó:
Viktor
Üzenet:
felreerted, nem szemelyeskedes volt reszemrol. semmi bajom veletek,de a hasonlo jellegu kommenteket tovabbra is torlom.
2006-07-21 23:17:52
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
akkor énis : elnézést! ez nagy elnézés volt... :P pápá
2006-07-21 23:04:15
Feladó:
cicák17
Üzenet:
Viktor jól van na nem vagyunk olyanok mint amilyeneknek hittél minket azokat csak poénból adtuk vissza az illetőknek na m1
2006-07-21 22:10:08
Feladó:
Viktor
Üzenet:
cicák17=juditka=Laci... hany identitasod van? ezt mar skizofrenianak hivjak. legkozelebb ban...
2006-07-21 18:35:49
Feladó:
Frost
Üzenet:
To Seex !! értem! :) oka....
2006-07-21 12:41:26
Feladó:
Seex
Üzenet:
Electro. és ott a pont a végén EZ rövidítés Electronic Music!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2006-07-21 12:18:02
Feladó:
Adrika
Üzenet:
Holnap nagyot bulizunk Szatmárira az Eldoradoban!:)))
2006-07-21 11:35:17
Feladó:
Vica cica
Üzenet:
a honlap készítőjének üzenem nagyon jó a honlap és ő.
2006-07-20 23:26:20
Feladó:
Frost
Üzenet:
hard techno - elekrto fesztivál?? ez hogy jön ki?? na mindegggyyy...
2006-07-20 16:50:52
Feladó:
kittina
Üzenet:
bocs a felreertesert :)
2006-07-20 15:56:48
Feladó:
Kittina
Üzenet:
hallgattam az mp3-mat melo kozben es az egyik "munkatarts megkerdezte mit hallgatok. Mutattam neki (Scranz Slippy): es azt mondta ra h rock... rohej... na erre gondoltam :)
2006-07-20 15:54:52
Feladó:
Kittina
Üzenet:
TomKaos: igen čn voltam, bocs veletlen volt. Felreertettuk egymast. En az itteniekre (livignoi olaszok) gondoltam! Figy:
2006-07-20 15:52:58
Feladó:
Seex
Üzenet:
Aki szeretne igazi Hardtechnot hallani itt a megyében jöjjön szombaton az Electro.-fest.-re!!!
2006-07-20 14:59:01
Feladó:
Tomi
Üzenet:
Szombaton Szatmári az Eldóban!!!
2006-07-20 10:36:27
Feladó:
TomKaos
Üzenet:
FIGYELEM EMBEREK, megjöttek a belépők a Technofestiválra, akinek kell, az nálam jelentkezzen: +36 70/9495950 vagy tomkaos@tomkaos.hu
2006-07-19 15:29:07
Feladó:
Zita
Üzenet:
Hétvégén Szatmári az Eldoradoban! Király buli lesz!:)
2006-07-19 12:13:36
Feladó:
TEchno Festival
Üzenet:
306440958/flyer postán!!név,cim,darabszám...www.technofestival.com
2006-07-19 08:45:45
Feladó:
Lilla
Üzenet:
Nensym,köszönöm szépen:)))imádlak Hugicám:))
2006-07-19 00:46:10
Feladó:
Nensy
Üzenet:
Lilllááám Sok Boldog Szülinapot!!!!:))cupppp
2006-07-19 00:45:08
Feladó:
Lilla
Üzenet:
Köszi Viktor,aranyos vagy:)
2006-07-19 00:43:28
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Lilla: nagyon sok boldog születésnapot!
2006-07-19 00:37:59
Feladó:
dönci
Üzenet:
to viktor : okés, és mikor lesznek fent a 7 végi eldós képek? vagy nem is készült :) ?!?
2006-07-18 23:40:16
Feladó:
Viktor
Üzenet:
sracok, nyugi :)
2006-07-18 22:59:07
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service