Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: Pflegerin: mondom, nem rolatok volt szo.  
2006-07-22 14:54:48
  Feladó: Zoli  
  Üzenet: Jó kis buli lesz ma az Eldoradoban! Szatmári!  
2006-07-22 08:33:54
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: felreerted, nem szemelyeskedes volt reszemrol. semmi bajom veletek,de a hasonlo jellegu kommenteket tovabbra is torlom.  
2006-07-21 23:17:52
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: akkor énis : elnézést! ez nagy elnézés volt... :P pápá  
2006-07-21 23:04:15
  Feladó: cicák17  
  Üzenet: Viktor jól van na nem vagyunk olyanok mint amilyeneknek hittél minket azokat csak poénból adtuk vissza az illetőknek na m1  
2006-07-21 22:10:08
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: cicák17=juditka=Laci... hany identitasod van? ezt mar skizofrenianak hivjak. legkozelebb ban...  
2006-07-21 18:35:49
  Feladó: Frost  
  Üzenet: To Seex !! értem! :) oka....  
2006-07-21 12:41:26
  Feladó: Seex  
  Üzenet: Electro. és ott a pont a végén EZ rövidítés Electronic Music!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
2006-07-21 12:18:02
  Feladó: Adrika  
  Üzenet: Holnap nagyot bulizunk Szatmárira az Eldoradoban!:)))  
2006-07-21 11:35:17
  Feladó: Vica cica  
  Üzenet: a honlap készítőjének üzenem nagyon jó a honlap és ő.  
2006-07-20 23:26:20
  Feladó: Frost  
  Üzenet: hard techno - elekrto fesztivál?? ez hogy jön ki?? na mindegggyyy...  
2006-07-20 16:50:52
  Feladó: kittina  
  Üzenet: bocs a felreertesert :)  
2006-07-20 15:56:48
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: hallgattam az mp3-mat melo kozben es az egyik "munkatarts megkerdezte mit hallgatok. Mutattam neki (Scranz Slippy): es azt mondta ra h rock... rohej... na erre gondoltam :)  
2006-07-20 15:54:52
  Feladó: Kittina  
  Üzenet: TomKaos: igen čn voltam, bocs veletlen volt. Felreertettuk egymast. En az itteniekre (livignoi olaszok) gondoltam! Figy:  
2006-07-20 15:52:58
  Feladó: Seex  
  Üzenet: Aki szeretne igazi Hardtechnot hallani itt a megyében jöjjön szombaton az Electro.-fest.-re!!!  
2006-07-20 14:59:01
  Feladó: Tomi  
  Üzenet: Szombaton Szatmári az Eldóban!!!  
2006-07-20 10:36:27
  Feladó: TomKaos  
  Üzenet: FIGYELEM EMBEREK, megjöttek a belépők a Technofestiválra, akinek kell, az nálam jelentkezzen: +36 70/9495950 vagy tomkaos@tomkaos.hu  
2006-07-19 15:29:07
  Feladó: Zita  
  Üzenet: Hétvégén Szatmári az Eldoradoban! Király buli lesz!:)  
2006-07-19 12:13:36
  Feladó: TEchno Festival  
  Üzenet: 306440958/flyer postán!!név,cim,darabszám...www.technofestival.com  
2006-07-19 08:45:45
  Feladó: Lilla  
  Üzenet: Nensym,köszönöm szépen:)))imádlak Hugicám:))  
2006-07-19 00:46:10
  Feladó: Nensy  
  Üzenet: Lilllááám Sok Boldog Szülinapot!!!!:))cupppp  
2006-07-19 00:45:08
  Feladó: Lilla  
  Üzenet: Köszi Viktor,aranyos vagy:)  
2006-07-19 00:43:28
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Lilla: nagyon sok boldog születésnapot!  
2006-07-19 00:37:59
  Feladó: dönci  
  Üzenet: to viktor : okés, és mikor lesznek fent a 7 végi eldós képek? vagy nem is készült :) ?!?  
2006-07-18 23:40:16
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: sracok, nyugi :)  
2006-07-18 22:59:07
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010426 másodperc alatt jött létre