Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Viktor
Üzenet:
B: mutasd legyszives a kepet... kivancsi vagyok :)
2006-08-21 00:23:10
Feladó:
B
Üzenet:
Jéé ... Nem is tudtam, hogy szombaton voltam az eldoradoba, de a képek szerint igen! Mondjuk lehet nekem hagy ki az emlékezetem, de ennyire ...!
2006-08-20 23:46:21
Feladó:
No ELDO
Üzenet:
Fasza, hogy a kép amit a narancsban csináltak rólunk az az Elorádós képeknél van... Nézzétek meg a háttereket, mert valami nagyon el lett ba**va.....
2006-08-20 23:37:00
Feladó:
szöszi
Üzenet:
tegnap nagyon jó volt a stone........
2006-08-20 14:51:21
Feladó:
Ritus
Üzenet:
Ma este megint jó buli lesz, Berry-ékkel az Eldoradoban!
2006-08-19 16:14:56
Feladó:
1 DJ.
Üzenet:
Hi! Mindenki jöjjön ma este Szanába! Felhozatal: Cartman (Just Music FM), BenEdek (Revelution), Neck (Escape), Adrian (Escape), Mokan (Escape), Warm-up 20-22-ig: Max Ricorso & Freno D'Emergenza! Üdv
2006-08-19 13:29:37
Feladó:
Marcsikaaa
Üzenet:
Ma stone alap!!!:-) Remélem ti s jöttök!!!!
2006-08-19 11:23:11
Feladó:
Exit
Üzenet:
Meg utánna is hallgassátok! :DDD Üdvi!
2006-08-18 13:38:59
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Ma este hallgassátok az impexorg rádiót 9től...http://www.radio.impexorg.com
2006-08-18 13:33:06
Feladó:
myccy
Üzenet:
Frank Kvitta Bácsi ismét ellátogat hazánka....MA...
2006-08-18 13:00:21
Feladó:
Móni
Üzenet:
Köszi srácok megtaláltam... :)) mégsem ti csináltátok de előkerült :)
2006-08-17 21:42:48
Feladó:
Móni
Üzenet:
Csak azt tudom elmondani róla (aki csinálta) hogy narancssárga ingben volt :) Gondolom ott most csak ti fotóztatok :) Nekem alapból nem lenne fontos csak a többiek ragaszkodtak a képhez,aztán mondtam
2006-08-17 21:28:53
Feladó:
Brian
Üzenet:
Móni: lehetséges, hogy a minőség nem volt megfelelő. Bemozdult, vagy egyéb gond volt vele, így kiszóródott. Sajnos nem lehetetlen! :(
2006-08-17 15:14:03
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Móni: ki csinalta, hol, mikor?
2006-08-17 15:09:35
Feladó:
Móni
Üzenet:
Viktorok :) Az lehetséges hogy elkavarodott egy kép?? Mert nagy rábeszélés után...csináltunk egyet...de nincs sehol...
2006-08-17 14:39:01
Feladó:
Sayain.evi
Üzenet:
Ha arra gondolsz, hogy 20-án lesz-e buli Eldoban, válaszom nemleges.
2006-08-17 08:30:32
Feladó:
TsAbYh
Üzenet:
hello..sZtem Berry-re gondol... h ezután is lesznek -e chart mix partyk? v. nem ?:P
2006-08-17 01:36:09
Feladó:
Exit
Üzenet:
Osty: 19 után??? Nem egészen értem, hogy mire gondolsz!
2006-08-17 00:05:09
Feladó:
osty
Üzenet:
császtok! tudja e valaki h 19 után is ugyan úgy lesz party az eldóba mert a honlapján nincs kiplakátozva... aki ezzel kapcs tud vmit az írjon! :)
2006-08-16 20:46:10
Feladó:
Brian
Üzenet:
Ollé :)
2006-08-16 02:34:29
Feladó:
Zoli
Üzenet:
Tényleg nagyon király volt a Misjah Buli!!!
2006-08-13 19:13:02
Feladó:
dP
Üzenet:
Viktor: KIRÁÁÁÁÁLY! THX a Partyscan Team-nek!
2006-08-13 18:59:15
Feladó:
Viktor
Üzenet:
lesz mit nezni... 344 kep keszult 8)
2006-08-13 18:57:19
Feladó:
dP
Üzenet:
Az Eldorado - sorozatot már én is várom...Jó kis party volt :))
2006-08-13 18:53:19
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Leila: kb 1 ora mulva
2006-08-13 18:39:12
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service