Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Vikto
Üzenet:
lasd elozo hozzaszolas: amint beerkezik.
2006-09-17 17:50:57
Feladó:
enikő
Üzenet:
és a második eldorádós széria mikorra várható?
2006-09-17 17:47:50
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Nory: folyamatosan toltjuk fel a galeriakat, az elso szeria kb felora mulva van fent.
2006-09-17 16:47:48
Feladó:
Nory
Üzenet:
Mikor leszenk fennt az ELdorádós képek?
2006-09-17 15:29:32
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:Nastic és Milicevic végig 3lemezjátszóval nyomta:) Cory B kellemes meglepi volt:) Remek hangulatot teremtettek!Kár lett volna kihagyni!
2006-09-17 14:49:56
Feladó:
Kata:)
Üzenet:
Naon de naon jó volt a szülinapi buli:D M47 4 ever
2006-09-17 14:36:52
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Pflegerin: bővebb beszálomlót kérnék a szerbekről...plíz
2006-09-17 14:18:47
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Óriási volt a szülinapi bulee Sárándon!:)Éljenek a szerbek!Köszönet értük!
2006-09-17 11:09:04
Feladó:
topa
Üzenet:
Gyerekek..okt. 14 egy álom beteljesedése:DMarco Remus:P jajj mekkora buli lesz!Istenem de várom! Eldo team!(L):D
2006-09-17 10:47:46
Feladó:
Norm
Üzenet:
és az sem mellékes, h felipe-nek és pl. Sterbynek a saját szerzeményei mekkora elismerést kaptak eddig! egy sterby nyomába sem érhet 1 felipe-nek...
2006-09-16 17:47:08
Feladó:
Norm
Üzenet:
felipe-t és frost-ot érdemes meghallgatni, naprakészebb, jobb, igényesebb zenéket játszanak mint Budai vagy Sterby...
2006-09-16 17:45:02
Feladó:
Lilla
Üzenet:
Köszi a nyeremény karszalagot!
2006-09-16 16:08:32
Feladó:
pety
Üzenet:
Szandra, a Babyilonba lesz 1.500,- Eldoradoba 990,-a belépő
2006-09-16 16:07:45
Feladó:
szandra
Üzenet:
nem 1500. és ez rajta van a plakáton is, elég észrevehetően!
2006-09-16 15:14:05
Feladó:
szandra
Üzenet:
Micsoda?????? 990 Ft lesz a belépő!!!!!!
2006-09-16 15:13:12
Feladó:
Timi
Üzenet:
Hát akkor neked, a Gagyilonban a helyed...:) Aki jót akar bulizni, az tudja, hogy ma este Eldorado...:)
2006-09-16 15:07:00
Feladó:
xxx
Üzenet:
értelmesebb buli lesz az tény,legalább nem lesznek 16 évesek ping-pong labda szemekkel. szeka unalmas.mindíg azokat tolja.exit 204-2005-ös zenéket játszik szinte,frostra hzazamegy mindenki. ennél több
2006-09-16 14:02:32
Feladó:
joe
Üzenet:
1500ft lesz a belépő. budai értelmesebb zenét fog játszani,mint felipe.
2006-09-16 13:59:26
Feladó:
Nelly
Üzenet:
Vki nem tudja hogy mennyi lesz a beugró a babylonba?
2006-09-16 13:32:13
Feladó:
noname
Üzenet:
hnap nagy buláj a Babylonban!!!!
2006-09-15 18:39:35
Feladó:
Marcsikaaa
Üzenet:
szija orosházán a stone az egy nagy pusztulány csődbe fog menni:_)
2006-09-15 16:40:30
Feladó:
Roby
Üzenet:
Holnap végre Eldorado! Titanium!!!
2006-09-15 12:35:53
Feladó:
Timi
Üzenet:
mármint itt van:)
2006-09-15 12:33:12
Feladó:
Ritus
Üzenet:
Már csak 1 nap és van Felipe!!! jó buli lesz:)
2006-09-15 12:32:08
Feladó:
LI
Üzenet:
Nem lehet bevinni!
2006-09-14 16:37:35
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service