Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Vikto  
  Üzenet: lasd elozo hozzaszolas: amint beerkezik.  
2006-09-17 17:50:57
  Feladó: enikő  
  Üzenet: és a második eldorádós széria mikorra várható?  
2006-09-17 17:47:50
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Nory: folyamatosan toltjuk fel a galeriakat, az elso szeria kb felora mulva van fent.  
2006-09-17 16:47:48
  Feladó: Nory  
  Üzenet: Mikor leszenk fennt az ELdorádós képek?  
2006-09-17 15:29:32
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:Nastic és Milicevic végig 3lemezjátszóval nyomta:) Cory B kellemes meglepi volt:) Remek hangulatot teremtettek!Kár lett volna kihagyni!  
2006-09-17 14:49:56
  Feladó: Kata:)  
  Üzenet: Naon de naon jó volt a szülinapi buli:D M47 4 ever  
2006-09-17 14:36:52
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Pflegerin: bővebb beszálomlót kérnék a szerbekről...plíz  
2006-09-17 14:18:47
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Óriási volt a szülinapi bulee Sárándon!:)Éljenek a szerbek!Köszönet értük!  
2006-09-17 11:09:04
  Feladó: topa  
  Üzenet: Gyerekek..okt. 14 egy álom beteljesedése:DMarco Remus:P jajj mekkora buli lesz!Istenem de várom! Eldo team!(L):D  
2006-09-17 10:47:46
  Feladó: Norm  
  Üzenet: és az sem mellékes, h felipe-nek és pl. Sterbynek a saját szerzeményei mekkora elismerést kaptak eddig! egy sterby nyomába sem érhet 1 felipe-nek...  
2006-09-16 17:47:08
  Feladó: Norm  
  Üzenet: felipe-t és frost-ot érdemes meghallgatni, naprakészebb, jobb, igényesebb zenéket játszanak mint Budai vagy Sterby...  
2006-09-16 17:45:02
  Feladó: Lilla  
  Üzenet: Köszi a nyeremény karszalagot!  
2006-09-16 16:08:32
  Feladó: pety  
  Üzenet: Szandra, a Babyilonba lesz 1.500,- Eldoradoba 990,-a belépő  
2006-09-16 16:07:45
  Feladó: szandra  
  Üzenet: nem 1500. és ez rajta van a plakáton is, elég észrevehetően!  
2006-09-16 15:14:05
  Feladó: szandra  
  Üzenet: Micsoda?????? 990 Ft lesz a belépő!!!!!!  
2006-09-16 15:13:12
  Feladó: Timi  
  Üzenet: Hát akkor neked, a Gagyilonban a helyed...:) Aki jót akar bulizni, az tudja, hogy ma este Eldorado...:)  
2006-09-16 15:07:00
  Feladó: xxx  
  Üzenet: értelmesebb buli lesz az tény,legalább nem lesznek 16 évesek ping-pong labda szemekkel. szeka unalmas.mindíg azokat tolja.exit 204-2005-ös zenéket játszik szinte,frostra hzazamegy mindenki. ennél több  
2006-09-16 14:02:32
  Feladó: joe  
  Üzenet: 1500ft lesz a belépő. budai értelmesebb zenét fog játszani,mint felipe.  
2006-09-16 13:59:26
  Feladó: Nelly  
  Üzenet: Vki nem tudja hogy mennyi lesz a beugró a babylonba?  
2006-09-16 13:32:13
  Feladó: noname  
  Üzenet: hnap nagy buláj a Babylonban!!!!  
2006-09-15 18:39:35
  Feladó: Marcsikaaa  
  Üzenet: szija orosházán a stone az egy nagy pusztulány csődbe fog menni:_)  
2006-09-15 16:40:30
  Feladó: Roby  
  Üzenet: Holnap végre Eldorado! Titanium!!!  
2006-09-15 12:35:53
  Feladó: Timi  
  Üzenet: mármint itt van:)  
2006-09-15 12:33:12
  Feladó: Ritus  
  Üzenet: Már csak 1 nap és van Felipe!!! jó buli lesz:)  
2006-09-15 12:32:08
  Feladó: LI  
  Üzenet: Nem lehet bevinni!  
2006-09-14 16:37:35
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.011204 másodperc alatt jött létre