Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: radioimpex.net:8000 --- szeka megy élőben!!!  
2006-09-27 23:34:51
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: okt.22.én meg Sárándon.  
2006-09-27 21:54:09
  Feladó: aerio  
  Üzenet: Exit: Én is ezt olvastam pedig a Blikkben :D  
2006-09-27 21:06:24
  Feladó: Exit  
  Üzenet: A gyengébbek kedvéért a Budapest Bankba megyek dolgozni, nem pedig a budapesti Bankba (Dance Hall). Csak mert most ez a pletyka terjeng! :D Üdv!  
2006-09-27 19:52:34
  Feladó: muphy  
  Üzenet: okt.21-én Szeged:Gayle San,Lars Klein,HotX,Igor...  
2006-09-27 19:23:48
  Feladó: hárteknó  
  Üzenet: hárteknó a legjob!  
2006-09-27 19:22:24
  Feladó: sasa17  
  Üzenet: gabi a legszeb nő a világon  
2006-09-27 15:47:37
  Feladó: Kap  
  Üzenet: fasza az oldal  
2006-09-27 14:03:57
  Feladó: ...  
  Üzenet: salalalala  
2006-09-27 09:51:00
  Feladó: Brian  
  Üzenet: A Partyscan Online már nem készít bulifotókat a Babylon Club-ban. A club vezetőségének hozzáállása sajnos nem egyeztethető össze a mi nézeteinkkel. Sajnáljuk  
2006-09-26 20:24:51
  Feladó: csajszika  
  Üzenet: Sziasztok!! Nem tudjátok, hogy a Babylonban készült bulifotókat miért nem rakják fel???Köszike  
2006-09-26 19:19:38
  Feladó: KicsiLilla  
  Üzenet: Üdv Fiúk!!Jó régen írtam már ide,de azért most visszatértem:)Még mindig Ti vagytok a kedvenceim:)))Sok-sok puszi nektek!!!!!  
2006-09-26 18:29:09
  Feladó: Ninababa  
  Üzenet: hy emberek!!!!Mizus???Uncsi az élet nem?!  
2006-09-26 12:46:02
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: gyk:DDD  
2006-09-26 10:02:55
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Kata: fent fotók menüpont, listából kiválasztod a clubot...  
2006-09-26 09:42:23
  Feladó: Kata  
  Üzenet: Nem tudja v.ki hogy hol vannak az egy honappal ezelőtti képek???????  
2006-09-26 08:53:37
  Feladó: RaiZ  
  Üzenet: tarskereso MUHA  
2006-09-25 19:31:11
  Feladó: Encsy  
  Üzenet: császtok. mizu veletek? ki akar egy 12 éves csajjal ismerkedni?12-15 éves koroig  
2006-09-25 17:35:50
  Feladó: Frost  
  Üzenet: Kemek volt a Naga buli!! tenx all! :))  
2006-09-25 10:54:28
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Jól elbaszták a majsás flyert... :D Nem vestax, hanem VEZTAX a helyes!!!!!!!!!  
2006-09-24 22:27:49
  Feladó: Exit  
  Üzenet: Alapból több scan van berakva a fősulira, illetve van még bővítéshez hely és kihúzott DMX kör is, szal sztem a szervezők meg fogják ezt oldani! Üdv!  
2006-09-24 22:19:21
  Feladó: Dönci  
  Üzenet: A 7 végi minimális moka:), a Club 222 ben nem volt rossz, csak a vége fele a hang volt gáz 1 ideig,szerencsére +oldodott,JA&jó lenne több fényt betenni még,mert néha eléggé alap a "diszkó vilá gítás  
2006-09-24 22:04:48
  Feladó: mártás  
  Üzenet: mikor lesz legközelebb???? Monotone  
2006-09-24 19:37:15
  Feladó: mártás  
  Üzenet: jo kis buli volt a club 222-be.... és jo hogy sokan voltunk :)  
2006-09-24 19:35:43
  Feladó: Robi  
  Üzenet: Este Naga! megyünk..  
2006-09-23 18:16:22
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.010664 másodperc alatt jött létre