Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Frost
Üzenet:
Attol, hogy valaki rádióba dolgozik, még nem biztos, hogy .... na mindeggyyyy....
2006-10-30 10:19:32
Feladó:
.:FunCore:.
Üzenet:
Jajjj dönci ha látnád milyen géppel dolgozok itthon akkor szakadnál a röhögéstől, és még életemben nem voltam a rádióban mert én pesten berry csabán van... de ne szívd mellre :) peace
2006-10-30 10:06:01
Feladó:
dönci
Üzenet:
és javitánék,nem remix hanem csak 1 bootleg proba :) üdv
2006-10-29 11:55:34
Feladó:
x
Üzenet:
más is lehet oan jo mint dj.berry vs. funcore nem?de mert felettük is eltelik az idő,:)
2006-10-29 11:50:30
Feladó:
dönci
Üzenet:
to funcore: ha rádioban dolgoznék akkor én is jobbat csinálnék,de mivel nem és nincs is oan szoftverem ezért nem,amugy is bootleg ,nem remix,mert 1 remix nem ien de ezt te is tudod
2006-10-29 11:36:14
Feladó:
.:FunCore:.
Üzenet:
Dönci wazz sakkozzál, vagy gyűjts bélyegeket, de ez a Tom Novy remixelgetést ne nagyon erőltesd :/ Üdv...
2006-10-28 21:17:33
Feladó:
.:FunCore:.
Üzenet:
Boldog Születésnapot Dj Berry! :)
2006-10-28 21:10:55
Feladó:
Neverlose
Üzenet:
Új remixem: Da Hool - Bora Bora (Neverlose remix) Új zeném: Neverlose - Begin Letölthető a honlapomról: www.djneverlose.hq.hu (és azon belül a Kiadványok topic)
2006-10-28 01:20:54
Feladó:
Neverlose
Üzenet:
Halihó :))
2006-10-28 01:19:25
Feladó:
Dönci
Üzenet:
Hello mindenki!Itt 1 Tom Novy Take It Bootleg rmx 2006 tölem.Ha vkit érdekel: http://www.speedyshare.com/379912968.html innen letöltheti .bye all:) Dönci
2006-10-27 17:14:31
Feladó:
koszta
Üzenet:
hova menyek tigr
2006-10-27 08:26:38
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Tiger Girl: Énis járok veled, ha kell :D
2006-10-26 22:54:59
Feladó:
Aron
Üzenet:
Társkereső lett az üzenőfal? :D:D:D:D
2006-10-26 21:11:23
Feladó:
KOSZTA
Üzenet:
ÉN IGEN TÁJGER
2006-10-26 14:07:49
Feladó:
Tiger Girl
Üzenet:
Halihó pasik
2006-10-26 12:41:43
Feladó:
Tiger Girl
Üzenet:
korod
2006-10-26 12:40:10
Feladó:
Tiger Girl
Üzenet:
JÁRVELEM VALAKI
2006-10-26 12:39:35
Feladó:
KOSZTA
Üzenet:
MIVAN CSAJOK NEKEM NEMIR SENKI?
2006-10-26 10:52:16
Feladó:
KOSZTA
Üzenet:
ÉNIGEN CICÁM
2006-10-26 10:49:05
Feladó:
koszta
Üzenet:
püspőkladány a sztár
2006-10-26 09:04:15
Feladó:
koszta
Üzenet:
cuncienigen
2006-10-26 09:01:05
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Jók a képek David;főleg a roma-sorozat:D(zum Beispiel:214)
2006-10-24 22:08:02
Feladó:
Frost
Üzenet:
To ILDO! Egyetértek!!!
2006-10-24 09:39:26
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Jocc: Jól tetted!
2006-10-23 20:37:11
Feladó:
Joccc
Üzenet:
Tom Kaos: Nos,ugy döntöttem hogy kimentem az m47 tegnap,meghallgattam Gaylet!!!HIBATLAN VOLT!!!!Nagyon jot zenelt....... :o)
2006-10-23 18:50:28
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service