Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Dönci: "A tudás olyan, mint a körömlakk...az alkohol lemossa..." :D
2006-12-18 15:05:15
Feladó:
Dönci
Üzenet:
A Biblia arra tanít hogy szeresd felebarátaidat; A Káma Szutra pedig megmutatja hogy mindezt hogyan tedd!!!!:D:D
2006-12-18 14:41:11
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:csodálkozom...pedig Bandesz is jó véleménnyel van róla!Miért nem tetszett?
2006-12-17 23:27:53
Feladó:
zéé
Üzenet:
Szilveszterre keresünk valami jó bulit.segítsetek.Békés m.
2006-12-17 22:14:32
Feladó:
maresz
Üzenet:
csak így tovább partyscanesek!!!!
2006-12-17 22:04:06
Feladó:
Szandy-baby
Üzenet:
Na ne mär, megint van stone? Le kene mär azt bombäzni..Es ti meg mindig egtek ott?
2006-12-17 17:32:36
Feladó:
Krissssssssssz18
Üzenet:
Sziasztok....tegnap milyen volt a stone??? na pusza mindenkinek.. :-)
2006-12-17 15:48:04
Feladó:
mártika
Üzenet:
Hé töki :)!! Szerintem meg nagyon jól tolta CAVE!!! NE fikázd....:)
2006-12-17 14:11:59
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Fuu emberek&Pflegerin:Cave-ben nagyot csalódtam...uhh de rossz volt...viszont smith bácsi ellensúlyozta...ő fasza vót ám :D na pápá
2006-12-17 06:02:56
Feladó:
Cicumic
Üzenet:
Naon irigylem aki ott van az Eldoba!!En meg csak dolgozom....dolgozom! Pussz mindenkinek!
2006-12-17 02:13:56
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:én is így gondoltam,pajti:) Holnap írj v.mit a buliról vagy készíts hangfelvételt vagy mittom én,mert sajnos nem leszek ott!
2006-12-16 21:11:16
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Pflegerin: asszem jó pajtásom lennél :D
2006-12-16 19:00:29
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Cave a 2.számú kedvenc, Acic +Cory B a harmadik helyen holtversenyben:)))
2006-12-16 18:42:45
Feladó:
Tim Sanchez
Üzenet:
Csak műértőknek:Moby - Go (Tim Sanchez Remix)>>>> http://djtimsanchez.uw.hu/1.mp3
2006-12-16 17:22:10
Feladó:
Tim Sanchez
Üzenet:
Ma este "BARLANG" az Eldoradoba!Jó mókát mindenkinek
2006-12-16 15:58:22
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
mindenkinek ott a helye, oszt kész... :D jejejeje...Cave gyeremán...
2006-12-15 23:29:01
Feladó:
Dave
Üzenet:
ok nekem is ott a helyem.
2006-12-15 22:58:59
Feladó:
Timi
Üzenet:
Cave tényleg nagyon ott van!! Így van, hétvégén Eldorado!!!
2006-12-14 14:54:54
Feladó:
joccc
Üzenet:
7végén Cave :o).......M47be nagyon nagyott huzott,szoval irány az Eldo!!!!!!!!!
2006-12-14 12:48:52
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:perfect:)
2006-12-14 10:07:29
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
http://www.crushcalculator.com/content/love/215568176 ezt próbáljátok ki! igazat ad!!! 3 legfontosabb emer nevét adjátok meg!
2006-12-13 21:46:24
Feladó:
Zizi
Üzenet:
Mi is maradunk a jó öreg Eldónál... Cave Cave Cave :))
2006-12-13 13:41:23
Feladó:
Tibi
Üzenet:
Mi maradunk itthon! Értékeljük, hogy miattunk hívnak külföldi vendéget!
2006-12-13 13:24:08
Feladó:
Dior White /Norb
Üzenet:
I LOVE HARD......... Hétvégén hatalmas bulit akarunk !!!! Hajrá Pest mutassátok meg.. Na emberek mi nem megyünk Eldorádóba.. Szombat : Go vonat 17:45-kor...Aki lesz lesz aki nem az kihagy egy qrva jó
2006-12-13 12:12:52
Feladó:
Attila
Üzenet:
Hétvégén Pest, zúzunk egy nagyot!
2006-12-13 11:30:02
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service