Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Edit  
  Üzenet: 2 karta: asszem totál félreértetted. én az arizónára írtam!!!! Az undorító meg a dj. Az eldo kira! a dj is mind1ik!  
2006-12-31 18:00:10
  Feladó: karta  
  Üzenet: 2 edit!de a szeka, frost? vagy a berryék?  
2006-12-31 17:30:33
  Feladó: Edit  
  Üzenet: 2 karta: ez így van! azért buék mkinek!  
2006-12-31 17:12:24
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Boldog Új Évet! Tom Kaosnak is!:)  
2006-12-31 17:05:55
  Feladó: Robi  
  Üzenet: Mi is az Eldoradoban szilveszterezünk. Elég jónak tűnik a line-up!  
2006-12-31 11:20:48
  Feladó: Ági  
  Üzenet: Tegnap nagyon kevesen voltak Sterbinszkyn a Babylonban... Gyenge volt nagyon! Ma viszont végre Eldorado!!! Remélem Szekáék odateszik magukat! BÚÉK!  
2006-12-31 11:06:22
  Feladó: karta  
  Üzenet: edit!! milyen undorítoooo ??? dj  
2006-12-31 10:54:14
  Feladó: Edit  
  Üzenet: hát basta, tényleg az undoritó a dj is. eldoban xilvexterkor vajon mennyien lexnek? remélem nem annyian mint a karácsonyin...  
2006-12-30 15:22:07
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: http://tomkaos.hu/downloads/tom_kaos_vs_james_grow_-_live@freeport_club_061226.mp3  
2006-12-30 15:21:55
  Feladó: basta  
  Üzenet: tegnap benéztünk arizónába... na oda se megyünk többet... békéscsaba fénye az a hely... szánalmas  
2006-12-30 12:26:04
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Nekem most is ok! :) Najó ma... pápá mindenkinek!  
2006-12-30 01:19:28
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:pedig voltam,csak te nem értél rá...holnap,ok?  
2006-12-29 21:37:38
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Pflegerin: Nem láttalak még msn-en fent :((((  
2006-12-29 19:09:48
  Feladó: Frost  
  Üzenet: a hóóó az jóóó :))) csak késett... :(  
2006-12-29 17:42:03
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Utálom a havat...pffff... :S  
2006-12-29 15:25:11
  Feladó: happy  
  Üzenet: Végre esik a hóóóó! Jupijé,jupijó:D  
2006-12-29 05:54:43
  Feladó: pzs  
  Üzenet: Hoppca! Dáthás vagyok!  
2006-12-27 04:08:51
  Feladó: dior white  
  Üzenet: miket majd a : www.partyspongyabob.hu /PSB dj-k linkjébe tekinthettek majd meg.  
2006-12-27 01:50:50
  Feladó: Dior White  
  Üzenet: sziasztok.. Mindjárt itt a szilveszter!!! ki hova? mi még gondolkozunk K2 vagy M47.... de addig is mindenkinek boldog újévet .... Nemsokára meg lesznek a fellépéseim időpontjai..miket majd a  
2006-12-27 01:39:18
  Feladó: technofestival  
  Üzenet: www.technofestival.com/data/hirlevel.html Ingyenes Techno párbaj!!!Freeport Music Club Newl,Zsiros,MAkkay,Szeka,Smith,and more...  
2006-12-26 10:16:06
  Feladó: SG  
  Üzenet: Szombat este eltünt 1 fekete bőr pénztárca a Narancs Klub discospultjából.Aki látott valamit vagy tud róla valamit kérem jelentekezzen (70-5218166).A megtaláló pénzjutalomban részesül.  
2006-12-26 00:00:16
  Feladó: Elza  
  Üzenet: norm: thx az infot, akkor nem csodálom ha januártól kattan a lakat.  
2006-12-25 23:38:08
  Feladó: James Grow  
  Üzenet: Haliho! felkerült két új mixem, két különböző stilusban, kicsit rövideg, de sztem jok :D..várom a véleményeket  
2006-12-25 21:27:06
  Feladó: Pflegerin  
  Üzenet: Tom Kaos:küldtem mailt:)  
2006-12-25 20:44:12
  Feladó: norm  
  Üzenet: elza: kb 30-40 ember...  
2006-12-25 19:17:41
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.155557 másodperc alatt jött létre