Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Edit
Üzenet:
2 karta: asszem totál félreértetted. én az arizónára írtam!!!! Az undorító meg a dj. Az eldo kira! a dj is mind1ik!
2006-12-31 18:00:10
Feladó:
karta
Üzenet:
2 edit!de a szeka, frost? vagy a berryék?
2006-12-31 17:30:33
Feladó:
Edit
Üzenet:
2 karta: ez így van! azért buék mkinek!
2006-12-31 17:12:24
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Boldog Új Évet! Tom Kaosnak is!:)
2006-12-31 17:05:55
Feladó:
Robi
Üzenet:
Mi is az Eldoradoban szilveszterezünk. Elég jónak tűnik a line-up!
2006-12-31 11:20:48
Feladó:
Ági
Üzenet:
Tegnap nagyon kevesen voltak Sterbinszkyn a Babylonban... Gyenge volt nagyon! Ma viszont végre Eldorado!!! Remélem Szekáék odateszik magukat! BÚÉK!
2006-12-31 11:06:22
Feladó:
karta
Üzenet:
edit!! milyen undorítoooo ??? dj
2006-12-31 10:54:14
Feladó:
Edit
Üzenet:
hát basta, tényleg az undoritó a dj is. eldoban xilvexterkor vajon mennyien lexnek? remélem nem annyian mint a karácsonyin...
2006-12-30 15:22:07
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
http://tomkaos.hu/downloads/tom_kaos_vs_james_grow_-_live@freeport_club_061226.mp3
2006-12-30 15:21:55
Feladó:
basta
Üzenet:
tegnap benéztünk arizónába... na oda se megyünk többet... békéscsaba fénye az a hely... szánalmas
2006-12-30 12:26:04
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Nekem most is ok! :) Najó ma... pápá mindenkinek!
2006-12-30 01:19:28
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:pedig voltam,csak te nem értél rá...holnap,ok?
2006-12-29 21:37:38
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Pflegerin: Nem láttalak még msn-en fent :((((
2006-12-29 19:09:48
Feladó:
Frost
Üzenet:
a hóóó az jóóó :))) csak késett... :(
2006-12-29 17:42:03
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Utálom a havat...pffff... :S
2006-12-29 15:25:11
Feladó:
happy
Üzenet:
Végre esik a hóóóó! Jupijé,jupijó:D
2006-12-29 05:54:43
Feladó:
pzs
Üzenet:
Hoppca! Dáthás vagyok!
2006-12-27 04:08:51
Feladó:
dior white
Üzenet:
miket majd a : www.partyspongyabob.hu /PSB dj-k linkjébe tekinthettek majd meg.
2006-12-27 01:50:50
Feladó:
Dior White
Üzenet:
sziasztok.. Mindjárt itt a szilveszter!!! ki hova? mi még gondolkozunk K2 vagy M47.... de addig is mindenkinek boldog újévet .... Nemsokára meg lesznek a fellépéseim időpontjai..miket majd a
2006-12-27 01:39:18
Feladó:
technofestival
Üzenet:
www.technofestival.com/data/hirlevel.html Ingyenes Techno párbaj!!!Freeport Music Club Newl,Zsiros,MAkkay,Szeka,Smith,and more...
2006-12-26 10:16:06
Feladó:
SG
Üzenet:
Szombat este eltünt 1 fekete bőr pénztárca a Narancs Klub discospultjából.Aki látott valamit vagy tud róla valamit kérem jelentekezzen (70-5218166).A megtaláló pénzjutalomban részesül.
2006-12-26 00:00:16
Feladó:
Elza
Üzenet:
norm: thx az infot, akkor nem csodálom ha januártól kattan a lakat.
2006-12-25 23:38:08
Feladó:
James Grow
Üzenet:
Haliho! felkerült két új mixem, két különböző stilusban, kicsit rövideg, de sztem jok :D..várom a véleményeket
2006-12-25 21:27:06
Feladó:
Pflegerin
Üzenet:
Tom Kaos:küldtem mailt:)
2006-12-25 20:44:12
Feladó:
norm
Üzenet:
elza: kb 30-40 ember...
2006-12-25 19:17:41
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service