Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja
test':
test |
':
test |
test:
' |
test:
test' |
test':
test |
test:
' |
test:
test' |
Legnépszerűbb képeink:
2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
Feladó:
Plegerin
Üzenet:
Pflegerin üdvözletét küldi Győrből Tom Kaosnak:)!
2007-01-07 10:06:26
Feladó:
Viktor
Üzenet:
Viva Eeelektro 2006 video a letöltésekben! A lejátszáshoz DiVX 6-os codec megléte szükséges!
2007-01-07 01:34:01
Feladó:
G_eR_i
Üzenet:
Suta! Gratulálok a mixeidhez! Meghallgattam a Nitro Promotion - t és az F12P1 - et. Az F12P2 - t most hallgatom. Nagyon jó!
2007-01-07 00:08:21
Feladó:
Józsi a tanyárul
Üzenet:
Reklám Norbi: ha jól emlékszem, te voltál az, aki kiállt annak idején az Eldorádóért, vagy az csak a "népszerűség" miatt volt? Mi változott? Most máshol keresed a népszerűséget?
2007-01-06 21:13:53
Feladó:
Robccsy
Üzenet:
Én az NGoHT-ra szavazok!!! Vétel :)
2007-01-06 21:01:42
Feladó:
dior white - Norby
Üzenet:
Még annyit h.:Biztos vannak akik hordanák főleg 14-15évesek.És az a baj hogy csabán kivül már nem nagyon tudnák mi az a felírat. És még egy ut. kérd?mennyibe kerülne ha az m47-es 900 Ft?
2007-01-06 15:00:27
Feladó:
dior white - Norby
Üzenet:
Robcsy:No para febr.10 NGOHT!Kaos:Köci h. helyeseltél te leg. érted mire célzok.Tibi:Elhiszem hogy értünk dolgoznak csak kár hogy nem látjuk..
2007-01-06 14:56:18
Feladó:
feszes
Üzenet:
Kigyotestu Izabella hivja ngoht Robcssyt / Kigyotestu Izabella hivja ngoht Robcssyt / egyutt megyunk ngoht-ra / vetel :)
2007-01-06 14:31:10
Feladó:
Suta
Üzenet:
Mindenkinek:Letöltések--> Nitro Promo 2006 !! Véleményeket várok !!
2007-01-05 23:55:27
Feladó:
Ildi
Üzenet:
Helló! Kislány vadászgörény eladó! Ha érdekel irj: roxbury1@freemail.hu
2007-01-05 19:07:12
Feladó:
Robccsy
Üzenet:
Pff..mi van itt :) De én Február 10. én NGoHT-ra megyek ..nah az lesz komoly!!!
2007-01-05 14:27:42
Feladó:
Zsuzsi
Üzenet:
Amok nagyon komoly lesz!!! Nagyon várjuk már! :) Meg kiváncsiak vagyunk milyen lesz az átalakitott Eldo... Puszi
2007-01-05 14:10:50
Feladó:
Tom Kaos
Üzenet:
Vannak emberek nagyon sokan, akik értik sajnos Dior hozzászólását, és nagyon is igaza van szerintem...de ez is csak egy vélemény volt...szóval ezért nem kellene rá "haragudni"... pápá
2007-01-05 12:48:17
Feladó:
Tibi
Üzenet:
Mert tudod vannak emberek, akik igen is büszkén viselnék. Ők tudják, hogy értük dolgoznak az eldóban. Bocs! Nyisddd ki a szemed.
2007-01-05 11:47:05
Feladó:
Tibi
Üzenet:
Dior! Már a neved is mutatja, hogy Te nagy DIVATDIKTÁTOR lennél! De inkább Okos! :(
2007-01-05 11:44:43
Feladó:
dior white - Norby
Üzenet:
To: Rivers !!!!! És ki fogja hordani azokat a szallagokat ???? Lehet hogy ez még 2004ben büszkén viselték volna az emberek de ma ............
2007-01-05 08:57:52
Feladó:
rivers
Üzenet:
Ötlet az ELDO TEAM-nek Saját Nyakpassz Készítése
2007-01-04 11:57:06
Feladó:
sáránfán
Üzenet:
nézzétek végig a szilveszteri bulit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007-01-04 00:58:08
Feladó:
garf
Üzenet:
garfiE ha egyre gondolunk akkor nem kell messzire menni www.pwdeuropa.com :D hi hiii:)
2007-01-03 22:48:04
Feladó:
???
Üzenet:
Hy. gyereke ez a FONÓ meghalt?? vagy mi van?? hi hi :)
2007-01-03 22:43:37
Feladó:
garfiE
Üzenet:
ja még annyit hogy vmi eszméletlen jó volt kecel sztem :))
2007-01-03 20:44:56
Feladó:
garfie
Üzenet:
szilveszteri keceli képek mikor lesznek fent? :))
2007-01-03 20:44:14
Feladó:
KP
Üzenet:
itt volt a szilveszterem.www.Thesyndicate.com
2007-01-03 20:06:59
Feladó:
sad
Üzenet:
stone jobb than dtd
2007-01-03 10:59:53
Feladó:
dior white - Norby
Üzenet:
szviti: Jah úgy megéri én már csa tudom ....!!!De ezt nem mindenki tudja főleg ha itt kérdezi meg hogy hol lehet szerezni... Na mind1 ő dolga...hihi
2007-01-02 21:42:47
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
Feladó (max 16 kar.) :
Üzenet (max 200 kar.):
© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE
support@partyscan.net
free website monitoring service