Magyarország legkedveltebb regionális partyportálja  
  Home Partyinfó Fotók Letöltések Fórum
 
test': test | ': test | test: ' | test: test' | test': test | test: ' | test: test' |
 
  Legnépszerűbb képeink:  
   
   
 
 
 
  2009-08-29 :: SYMA csarnok
T-Mobile Bónusz
 
  2009-08-20 :: M47 Disco
The Advent
 
  2009-08-14 :: Dance Tuning Disco
Nugeneration Festival
 
  2009-08-02 :: Zala Camping
Minimal alkotótábor
 
  2009-07-24 :: Dance Tuning Disco
Kecel - DTD Fesztivál
 
  2009-07-24 :: M47 Disco
DJ Link
 
  2009-05-16 :: Papp László Budapest Sportaréna
Sensation White
 
  2009-04-11 :: SYMA csarnok
Hyperspace
 

 
 
   
 
   
 
 
 


 

 
     
  Feladó: Plegerin  
  Üzenet: Pflegerin üdvözletét küldi Győrből Tom Kaosnak:)!  
2007-01-07 10:06:26
  Feladó: Viktor  
  Üzenet: Viva Eeelektro 2006 video a letöltésekben! A lejátszáshoz DiVX 6-os codec megléte szükséges!  
2007-01-07 01:34:01
  Feladó: G_eR_i  
  Üzenet: Suta! Gratulálok a mixeidhez! Meghallgattam a Nitro Promotion - t és az F12P1 - et. Az F12P2 - t most hallgatom. Nagyon jó!  
2007-01-07 00:08:21
  Feladó: Józsi a tanyárul  
  Üzenet: Reklám Norbi: ha jól emlékszem, te voltál az, aki kiállt annak idején az Eldorádóért, vagy az csak a "népszerűség" miatt volt? Mi változott? Most máshol keresed a népszerűséget?  
2007-01-06 21:13:53
  Feladó: Robccsy  
  Üzenet: Én az NGoHT-ra szavazok!!! Vétel :)  
2007-01-06 21:01:42
  Feladó: dior white - Norby  
  Üzenet: Még annyit h.:Biztos vannak akik hordanák főleg 14-15évesek.És az a baj hogy csabán kivül már nem nagyon tudnák mi az a felírat. És még egy ut. kérd?mennyibe kerülne ha az m47-es 900 Ft?  
2007-01-06 15:00:27
  Feladó: dior white - Norby  
  Üzenet: Robcsy:No para febr.10 NGOHT!Kaos:Köci h. helyeseltél te leg. érted mire célzok.Tibi:Elhiszem hogy értünk dolgoznak csak kár hogy nem látjuk..  
2007-01-06 14:56:18
  Feladó: feszes  
  Üzenet: Kigyotestu Izabella hivja ngoht Robcssyt / Kigyotestu Izabella hivja ngoht Robcssyt / egyutt megyunk ngoht-ra / vetel :)  
2007-01-06 14:31:10
  Feladó: Suta  
  Üzenet: Mindenkinek:Letöltések--> Nitro Promo 2006 !! Véleményeket várok !!  
2007-01-05 23:55:27
  Feladó: Ildi  
  Üzenet: Helló! Kislány vadászgörény eladó! Ha érdekel irj: roxbury1@freemail.hu  
2007-01-05 19:07:12
  Feladó: Robccsy  
  Üzenet: Pff..mi van itt :) De én Február 10. én NGoHT-ra megyek ..nah az lesz komoly!!!  
2007-01-05 14:27:42
  Feladó: Zsuzsi  
  Üzenet: Amok nagyon komoly lesz!!! Nagyon várjuk már! :) Meg kiváncsiak vagyunk milyen lesz az átalakitott Eldo... Puszi  
2007-01-05 14:10:50
  Feladó: Tom Kaos  
  Üzenet: Vannak emberek nagyon sokan, akik értik sajnos Dior hozzászólását, és nagyon is igaza van szerintem...de ez is csak egy vélemény volt...szóval ezért nem kellene rá "haragudni"... pápá  
2007-01-05 12:48:17
  Feladó: Tibi  
  Üzenet: Mert tudod vannak emberek, akik igen is büszkén viselnék. Ők tudják, hogy értük dolgoznak az eldóban. Bocs! Nyisddd ki a szemed.  
2007-01-05 11:47:05
  Feladó: Tibi  
  Üzenet: Dior! Már a neved is mutatja, hogy Te nagy DIVATDIKTÁTOR lennél! De inkább Okos! :(  
2007-01-05 11:44:43
  Feladó: dior white - Norby  
  Üzenet: To: Rivers !!!!! És ki fogja hordani azokat a szallagokat ???? Lehet hogy ez még 2004ben büszkén viselték volna az emberek de ma ............  
2007-01-05 08:57:52
  Feladó: rivers  
  Üzenet: Ötlet az ELDO TEAM-nek Saját Nyakpassz Készítése  
2007-01-04 11:57:06
  Feladó: sáránfán  
  Üzenet: nézzétek végig a szilveszteri bulit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
2007-01-04 00:58:08
  Feladó: garf  
  Üzenet: garfiE ha egyre gondolunk akkor nem kell messzire menni www.pwdeuropa.com :D hi hiii:)  
2007-01-03 22:48:04
  Feladó: ???  
  Üzenet: Hy. gyereke ez a FONÓ meghalt?? vagy mi van?? hi hi :)  
2007-01-03 22:43:37
  Feladó: garfiE  
  Üzenet: ja még annyit hogy vmi eszméletlen jó volt kecel sztem :))  
2007-01-03 20:44:56
  Feladó: garfie  
  Üzenet: szilveszteri keceli képek mikor lesznek fent? :))  
2007-01-03 20:44:14
  Feladó: KP  
  Üzenet: itt volt a szilveszterem.www.Thesyndicate.com  
2007-01-03 20:06:59
  Feladó: sad  
  Üzenet: stone jobb than dtd  
2007-01-03 10:59:53
  Feladó: dior white - Norby  
  Üzenet: szviti: Jah úgy megéri én már csa tudom ....!!!De ezt nem mindenki tudja főleg ha itt kérdezi meg hogy hol lehet szerezni... Na mind1 ő dolga...hihi  
2007-01-02 21:42:47
     
 

 
 
 


 
 
 
Töltsd ki az alábbi mezőket, s üzeneted máris megjelenik a Partyscan Üzenőfalon :)
   
 

Feladó (max 16 kar.) :

 

Üzenet (max 200 kar.):

 


© 2004-2009 PARTYSCAN ONLINE support@partyscan.net
 
website monitoring Az oldal 0.007761 másodperc alatt jött létre